Ładowanie...

Aktualności

Finał wojewódzki

• autor: mtabis, 2016-06-14 23:19

20 maja w Praszce odbył się finał wojewódzki w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody zostały przygotowane z dużym rozmachem. Nasi zawodnicy mogli poczuć się jak na finale ligi mistrzów. Niestety los nie był tym razem dla nas łaskawy i po rozlosowaniu okazało się, że musimy zagrać dwa mecze pod rząd, co przy słonecznej pogodzie nie było łatwe. W pierwszym meczu z Praszką chyba jeszcze nie do końca obudziliśmy się po długiej podróży i straciliśmy 2 bramki nie strzelając ani jednej. Po krótkiej przerwie musieliśmy zagrać następne spotkanie z Kluczborkiem. W pierwszej połowie byliśmy równorzędnym przeciwnikiem, ale już w drugiej z każdą minutą widać było utratę sił. Ostatecznie przegrana 2:0. W ostatnim meczu graliśmy z Opolem. Dłuższa przerwa pozwoliła naładować akumulatory. I tym razem już wygrana po dobrym meczu 2:0. Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce, ale jest to czwarte miejsce w województwie!!!