UKS JUNIOR SKARBIMIERZ - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Turniej trampkarzy

• autor: mtabis, 2015-02-07 23:14

31 stycznia 2015 drużyna trampkarzy, w składzie: Maks Bożek, Kacper Zarucki, Patryk Kłoda, Jakub Smogur, Mikołaj Kudra, Wiktor Kaśka, Kacper Madeja, Hubert Bentkowski, Patryk Wasylik, Michał Czajkowski, uczestniczyła w turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Burmistrza Niemodlina. Podczas turnieju  dobre mecze przeplatane były słabszymi. Mimo to wygrana w ostatnim meczu z Tułowicami mogła dać nam zwycięstwo. Niestety mimo dobrego meczu nie udało się pokonać przeciwnika i w końcowej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Zarucki.

nowa-galeria-6006621.jpg nowa-galeria-6006622.jpg nowa-galeria-6006623.jpg

autor: stanmayewskji 2015-02-15 18:30:42

Profil stanmayewskji w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz DARMOWY BONUS 350PLN na zakłady!! tnij.at/350nazaklady

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki