Ładowanie...

Aktualności

Wygrana na zakończenie

• autor: mtabis, 2014-06-21 20:16

W ostatniej kolejce Opolskiej Ligii Trampkarzy nasza drużyna zwyciężyła 5:2  LKS Popielów.

Od pierwszych minut byliśmy stroną  dominującą na boisku lecz mimo wielu dogodnych sytuacji nie udało się  strzelić bramki. Przeciwnicy widząc naszą nieskuteczność zwietrzyli szansę na wywiezienie dobrego rezultatu i wyprowadzali groźne kontry. Na miejscu byli jednak nasi obrońcy – Augustyniak, Kłoda, Gołębiowski, Madeja, bądź bramkarz - Filip Rowicki. Na szczęście po jednej z akcji oskrzydlających Piotr Bieszczad dośrodkował  w pole karne, gdzie doskonale odnalazł się Kacper Zarucki, który z niewielkiej odległości strzelił nie dając szans bramkarce. Stracony gol podrażnił kapitana z Popielowa, który co jakiś czas nękał nas rajdami przez boisko. Jeden z nich zakończył się golem. Na szczęście już za chwilę doskonałe prostopadłe podanie Zaruca wykorzystał Patryk Wasylik. Chwilę później sędzia podyktował dla nas rzut wolny około 20 m od bramki przeciwnika. Wolnego na bramkę zamienił Kacper Madeja mocnym strzałem między nogami bramkarza.  W drugiej połowie mimo gola kontaktowego przeciwnicy nie byli w stanie odrobić strat. Dla UKS-u bramki  zdobywali Maks Bożek po podaniu Zaruca, a następnie drugą bramkę w meczu zdobył Kacper po przechwycie piłki od przeciwnika. Mimo ogromu sytuacji nie udało się strzelić więcej bramek.