UKS JUNIOR SKARBIMIERZ - strona nieoficjalna

Ładowanie...

O włos od mistrzostwa

• autor: mtabis, 2014-02-10 17:23

8 lutego 2014r. w ZS nr 1 w Brzegu odbyły się mistrzostwa powiatu brzeskiego w mini koszykówce chłopców. Pierwszy mecz w grupie z PSP 3 Brzeg wygraliśmy , od początku do końca kontrolując wydarzenia na boisku.  W kolejnym meczu przez pierwsze minuty szkoła z Grodkowa (musieli wygrać żeby przejść do dalszej fazy) postawiła trudne warunki. Gdy jednak udało się naszym chłopcom odskoczyć  na kilka punktów, wyluzowani, grali jak natchnieni, powiększając swoją przewagę. Wygrane dały nam pierwsze miejsce w grupie i awans do finału, w którym spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju. Początek meczu był dla nas bardzo udany ,prowadziliśmy 4:0, niestety kilka błędów i już był remis. To, a także błędy  sędziego spowodowały nerwowość w naszej grze i kolejne pomyłki.  Mimo zrywu pod koniec meczu nie udało nam się odrobić strat i ostatecznie chłopcy zajęli II miejsce w powiecie awansując  do półfinału wojewódzkiego, którego mamy być gospodarzami.

Skład zespołu: Hubert Bentkowski, Piotr Bieszczad, Mikołaj Kudra, Bartosz Wajs, Kacper Derewlany, Michał Witka, Michał Jedrysik, Michał Simon, Kacper Kędra,  Krystian Augustyniak,  Wiktor Kaśka, Maksymilian Bożek

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Trampkarze » Inne rozgrywki