Aktualności

Zwycięstwa w lidze orlików

• autor: wojtaszek_7, 2013-10-13 22:28

W trzeciej rundzie zmagań w lidze orlików zmierzyliśmy się z drużynami LZS Kolnica oraz Stal Brzeg.

W pierwszym naszym spotkaniu pokonaliśmy przeciwników z Kolnicy w stosunku 9:0. Od początku byliśmy stroną przeważającą i narzuciliśmy rywalom swój styl gry. Byliśmy bardzo aktywni i próbowaliśmy bardzo wysoko odbierać piłkę naszym rywalom. Jednak bardzo długo nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Jednak później rozstrzelaliśmy się i wygraliśmy zdecydowanie 9:0.

W drugim spotkaniu naszym przeciwnikiem była drużyna Stali Brzeg. Jest to bardzo dobrze wyszkolona drużyna. Od początku próbowaliśmy przejąc inicjatywę i próbowaliśmy zabierać piłkę gospodarzom już na ich połowie boiska.

Pierwszą bramkę zdobył Filip Widera, który niesygnalizowanie uderzył z kolanka. Drugą bramkę po szybkiej kontrze zdobył Konrad Dobrowolski. Taki wynik utrzymywał się do przerwy.

Po przerwie po rzucie rożnym Adam Świercz zdobył trzecią bramkę, a chwilę później Konrad Dobrowolski zdobył czwartą bramkę dla Juniora. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Juniora.

Junior Skarbimierz - LZS Kolnica 9:0

Junior Skarbimierz - Stal Brzeg 4:1